Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidlá stahuj-vsetko

Goto down

Pravidlá stahuj-vsetko Empty Pravidlá stahuj-vsetko

Odoslať  Admin Mravec Št december 09, 2010 5:33 am

Všeobecné podmienky využívania serveru stahuj-vsetko.forumsk.com a jeho pravidlá.

A. Obsah
1. Zákaz písania vulgarizmov, neslušných či pohoršujúcich výrazov.
2. Zákaz rasizmu a osočovania iných členov fóra stahuj-vsetko platí pre každého a bez výnimky.
3. Cenzúra vybraných slov a názvov slúži na udržanie čistoty príspevkov na fóre a jej obchádzanie je zakázané.
4. Každý člen je povinný nahlásiť nefunkčné download linky, a pridať aj chybovú hlášku prípadne dôvod nahlásenia. Nahlasovanie funkčných download linkov je zakázané.
5. Príspevky obsahujúce SPAM sú zakázané. SPAM = nevyžiadaná správa. Medzi spam je považovaný príspevok nesúvisiaci s témou, jednoslovné odpovede a pod.
6. Po prijatí súkromnej správy, ktorá obsahuje nevhodný materiál, reklamu na inú stránku podobného zamerania alebo iné porušenie pravidiel ste povinní nahlásiť administrátorom kliknutím na odkaz "nahlásiť adminovi".
7. Ak príspevok porušuje pravidlá ste povinní ho nahlásiť moderátorovi kliknutím na odkaz "nahlásiť moderátorovi" a dopísať aj komentár v čom príspevok porušuje.

B. Príspevok
I. Pod pojmom príspevok rozumieme obsahovú správu, zaslanú ktorýmkoľvek členom serveru do príslušnej sekcie v rámci serveru stahuj-vsetko Táto správa môže obsahovať text, obrázok, odkaz alebo video.
II. Príspevok na fórum vkladáme s rozmyslom a uvážením. Musí spĺňať všetky pravidlá uvedené v podmienkach využívania serveru stahuj-vsetko
III. Príspevok musí byť vložený do príslušnej kategórie a sekcie. Pred vložením sa vždy presvedčte či už daná téma s rovnakým obsahom neexistuje
IV. Predmet príspevku musí vystihovať obsah príspevku a pravidlá sekcie, do ktorej príspevok vkladáte.
V. Odkazy smerujúce na stiahnuteľný obsah musia byť vložené v tagoch [ code ] [ /code].Pri písaní príspevku je tag označený obrázkom s mriežkou #. K obsahu na stiahnutie je povinný aj popis súboru obsahujúci čo najviac informácií o ňom.
VI. Odkazy na stránky rozširujúce informácie (csfd, imdb, stránky autora) vkladáme do príspevku tak ako sú alebo do code. Odkaz musí obsahovať na začiatku www alebo http aby systém rozoznal odkaz.
VII. Obrázky vkladáme do tagov [ img ] [ /img ] alebo tak ako sú podľa bodu B VI. Pri písaní príspevku je tag označený obrázkom s fotografiou. Do sekcií s XXX obsahom je zakázané vkladať obrázky do tagov [ img ] [ /img ].
VIII. Za svoj príspevok plne zodpovedáte a máte povinnosť aktualizovať ho v prípade potreby.
IX. Vkladanie vlastného obsahu (vlastný upload) je povolené v neobmedzenom množstve.Vkladanie obsahu získaného z iného zdroja (skopírovanie download linkov) je obmedzené v množstve 3 témy na deň v jednej sekcii.
X. Je zakázané kopírovať download linky zo slovenských a českých stránok podobného zamerania. Kopírovanie download linkov je povolené len z nezakázanych krajín a iba v tom prípade, že neobsahujú odkaz na zdroj ani v názve ani v obsahu.
XI. Vkladanie reklamných odkazov alebo iné formy reklamy na stránky podobného zamerania do archívov je zakázané.
XII. Témy typu „megatopic“, teda témy vytvorené pre hromadenie obsahu podobného typu je zakázané. Povolenie sa udeľuje špeciálne a to moderátorom príslušnej sekcie. Ak nie je uvedený moderátor, povolenie udáva admin.

C. Profil
1. Každý člen musí byť registrovaný s platnou e-mailovou adresou.
2. Každý člen môže vlastniť len jeden účet. V prípade, že je účet vo výkone trestu nemá nárok na založenie nového účtu.
3. Každý člen si môže nahrať svoj avatar a zobrazovať podpis podľa svojej voľby. Nesmú však obsahovať obrázky rozporuplné s dobrými mravmi a zásadami.


D. Administrátori a moderátori
I. Na administrátorov a moderátorov (ďalej len vedenie) sa vzťahujú rovnaké pravidlá ako pre ostatných členov fóra.
II. Vedenie má právo zmazať akýkoľvek príspevok a to aj bez udania dôvodu.
III. Moderátori majú za úlohu udržiavať poriadok a upravovať prípadne mazať príspevky porušujúce pravidlá vo svojich sekciách. Nahlasovať členov, ktorí pravidlá porušili administrátorom.
IV. Administrátor má právo zakázať prístup ktorémukoľvek členovi na dobu, ktorú určí podľa úsudku alebo podľa trestového sadzobníka uvedeného nižšie.
V. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah odoslaný členmi. Nevhodný obsah nahlasujte.
Admin Mravec
Admin Mravec
Admin

Počet príspevkov : 86
Join date : 09.12.2010
Age : 29
Bydlisko : Trnava

https://stahuj-vsetko.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.